FIBA Kıtalararası Kupa 2023 başladı

Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | 21.09.2023 - 18:11, Güncelleme: 21.09.2023 - 17:51 430+ kez okundu.
 

FIBA Kıtalararası Kupa 2023 başladı

FIBA Kıtalararası Kupa 2023 başladı

Bu sene 33. kez düzenlenen Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Kıtalararası Kupa Singapur’da oynanan iki maçla başladı.İlk defa 6 takımla gerçekleşen FIBA Kıtalararası Kupa 2023’te Basketbol Şampiyonlar Ligi şampiyonu Telekom Baskets Bonn, Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika şampiyonu Sesi Franca, Basketbol Afrika Ligi şampiyonu Al Ahly, NBA Gelişim Ligi’nden Ignite, Çin Basketbol Birliği’ni temsilen Zhejiang Golden Bulls ve FIBA Batı Asya Süper Ligi galibi Bahreyn’den Al Manama yer alıyor.Grup aşamasında bugün oynanan maçlarda B Grubu’nda Almanya ekibi Telekom Baskets Bonn, Al Manama’yı 105-50, A Grubu’nda ise Al Ahly, NBA Gelişim Ligi’nden Ignite’yi 82-76 mağlup etti.Kalan maçların TSİ programı şöyle:Yarın10.00 Sesi Franca - Al Ahly (A Grubu)14.00 Zhejiang Golden Bulls - Al Manama (B Grubu)23 Eylül Cumartesi10.00 Ignite - Sesi Franca (A Grubu)14.00 Zhejiang Golden Bulls - Telekom Baskets Bonn (B Grubu)24 Eylül Pazar07.00 A Grubu 3’üncüsü - B Grubu 3’üncüsü10.00 A Grubu 2’ncisi - B Grubu 2’ncisi14.00 A Grubu birincisi - B Grubu birincisi
FIBA Kıtalararası Kupa 2023 başladı
Bu sene 33. kez düzenlenen Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Kıtalararası Kupa Singapur’da oynanan iki maçla başladı.
İlk defa 6 takımla gerçekleşen FIBA Kıtalararası Kupa 2023’te Basketbol Şampiyonlar Ligi şampiyonu Telekom Baskets Bonn, Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika şampiyonu Sesi Franca, Basketbol Afrika Ligi şampiyonu Al Ahly, NBA Gelişim Ligi’nden Ignite, Çin Basketbol Birliği’ni temsilen Zhejiang Golden Bulls ve FIBA Batı Asya Süper Ligi galibi Bahreyn’den Al Manama yer alıyor.
Grup aşamasında bugün oynanan maçlarda B Grubu’nda Almanya ekibi Telekom Baskets Bonn, Al Manama’yı 105-50, A Grubu’nda ise Al Ahly, NBA Gelişim Ligi’nden Ignite’yi 82-76 mağlup etti.
Kalan maçların TSİ programı şöyle:

Yarın
10.00 Sesi Franca - Al Ahly (A Grubu)
14.00 Zhejiang Golden Bulls - Al Manama (B Grubu)

23 Eylül Cumartesi
10.00 Ignite - Sesi Franca (A Grubu)
14.00 Zhejiang Golden Bulls - Telekom Baskets Bonn (B Grubu)

24 Eylül Pazar
07.00 A Grubu 3’üncüsü - B Grubu 3’üncüsü
10.00 A Grubu 2’ncisi - B Grubu 2’ncisi
14.00 A Grubu birincisi - B Grubu birincisi

İstanbul HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve canakkalegazete.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.